Statystyki

Zasady gry na automatach typu jednoręki bandyta

WstępPopularne maszyny wrzutowe są dostępne w wielu miejscach, takich jak bary, puby oraz oczywiście kasyna. Możemy je podzielić na dwie grupy – wirtualne, które są dostępne za pomocą internetu oraz te znajdujące się w stacjonarnych kasynach. Zasady rozgrywki są bardzo do siebie zbliżone, a różnić się może jedynie ich forma.

Rozgrywka

Jeżeli jesteśmy w jakimś stacjonarnym kasynie, to rozgrywka ogranicza się do wybrania maszyny oraz włożenia odpowiedniej kwoty. Pieniądze, które wrzucimy do automatu, są zamieniane na kredyty, które zdobywamy lub tracimy podczas gry. Zazwyczaj takie automaty preferują grę polegającą na uruchamianiu „walca” z różnymi obrazkami oraz zatrzymywania go. Każde uruchomienie wspomnianego losowania zabiera z naszego konta odpowiednią ilość kredytów. Wzory znajdują się w kilku rzędach, a zatrzymanie losowania na odpowiedniej kombinacji dodaje nam kredytów.

W sytuacji kiedy zdecydujemy się na grę w wirtualnym kasynie, to najważniejszą rzeczą jest oczywiście wybór odpowiedniego portalu z dobrymi jackpotami (opisane poniżej). Warto też zerknąć jaką kwotę obstawiliśmy i dobrze sprawdzić, czy jest taka jak chcieliśmy.

Jackpot

Ten rodzaj dodatkowego gratisu pieniężnego występuje w obu formach rozgrywki. Jest to specjalna pula, która jest generowana przez sieć automatów będących połączonymi ze sobą w swoistej sieci. Na wysokość tej kwoty składają się części z zakładów zawieranych przez graczy, więc rośnie ona stosunkowo szybko. Największą szansę na trafienie jackpota mają gracze, którzy obstawiają największe stawki. W sytuacji, kiedy jakaś osoba zgarnie tą kwotę, to jej licznik jest resetowany do jakiegoś ustalonego poziomu początkowego i loteria zaczyna się od nowa.

Uwagi

W miarę rozwoju technologii gry na automatach ewoluowały, zwłaszcza te w wirtualnych kasynach. Rozgrywki są dużo bardziej zróżnicowane i coraz częściej przypominają gry komputerowe. Jest to działanie, które ma na zasadzie przyciągnięcie jeszcze większej liczby potencjalnych graczy. Z tego względu forma rozgrywki może być różna, lecz główne zasady są zazwyczaj takie same.