Statystyki

Zasady gry Hexaline

W tym wpisie pragniemy przybliżyć nieco inną grę hazardową, która działa na zasadzie loteriionline. Mowa tutaj o Hexaline, która stanowi genialną alternatywę dla jednorękiego bandyty, leczjednocześnie pozwala wygrać całkiem konkretne pieniądze. Jeżeli macie już dosyć automatów typujednoręki bandyta, to koniecznie musicie spróbować swoich sił w Hexaline.

Rozgrywka rozpoczyna się od ustalenia tego, za jaką stawkę zamierzamy zagrać. Mowa tutaj o loterii, więc im większa będzie stawka, tym większe prawdopodobieństwo na wygraną. Kiedy już ustalimy kwotę, to można rozpoczynać grę. Głównym celem gracza jest uzupełnienie kolorowych linii heksagonów w kierunku od lewej do prawej strony. Jak widać, zasady są faktycznie bardzo proste i nikt nie powinien mieć problemów z ich opanowaniem. 

Oprawa graficzna gry jest bardzo miła i przyjemna dla oka, głównie za sprawą kolorowych bloczków, czyli wspomnianych wcześniej heksagonów. Interfejs również prezentuje się bardzo przejrzyście i czytelnie, dzięki czemu nie występuje wrażenie zagubienia. Bardzo szybko można się odnaleźć w niewielkim gąszczu opcji oraz przycisków, które umożliwią nam rozpoczęcie rozgrywki.

W Hexaline można grać zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i urządzeniach przenośnych. Pan Kasyno oferuje możliwość wypróbowania wersji demo swoich gier, dzięki czemu gracze mogą wybrać taką, która najlepiej wpasuje się w ich gusta. Dopiero potem można podjąć decyzję o tym, w którą grę zainwestować prawdziwe pieniądze i zacząć wygrywać!