Statystyki

Szczęśliwe święta do gry

Szczęśliwe święta do gry

Co prawda mamy aktualnie porę letnią i do zimy jeszcze daleko, aczkolwiek przygotowywać trzeba się odpowiednio wcześniej. Dlatego również postanowiliśmy nie czekać z tą wiadomością jeszcze tak długo, lecz od razu zaprezentować naszą kolejną grę. Powitajcie więc Happy Holidays, czyli kolejną pozycję od Microgaming nierozerwalnie związaną z grudniem, który jest miesiącem świątecznym.

Happy Holidays jest bezpośrednio związana z obchodami Świąt Bożego Narodzenia, dzięki czemu jest bardzo popularnym slotem w naszym kasynie. Atrakcyjności dodaje genialna oprawa audiowizualna oraz schemat rozgrywki, który gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie. Warto również wspomnieć o tym, że Happy Holidays promują najważniejsze rzeczy, jakie nieodmiennie towarzyszyć powinny corocznym świętom Bożego Narodzenia – Wigilia, pamięć o rodzinie i najbliższych oraz radość związana z przeżywania tego wydarzenia. Opisywana gra jest jedną z niewielu gier hazardowych, w których faktycznie można odczuć magię świąt, na którą składają się również prezenty, jakie tradycyjnie znajdują się pod choinką.

Skoro jesteśmy już przy temacie choinki i prezentów, to pod wirtualną choinką Happy Holidays są ukryte całkiem konkretne pieniądze do zgarnięcia. Na graczy czeka slot z pięcioma bębnami oraz trzema rzędami, zaś sposobów na wygraną jest aż 243. Wśród tych wszystkich elementów znajdują się również symbole specjalne, dzięki którym można nie tylko otrzymać darmowe spiny, ale również pomnożyć swoją wygraną.

Skoro już zachęciliśmy was do gry, to mamy jeszcze lepszą wiadomość – wcale nie musicie czekać do zimy. Zafundujcie sobie świąteczny klimat tu i teraz oraz dajcie sobie szansę na to, aby wygrać duże pieniądze. Happy Holidays działa na każdym urządzeniu i jest dostępne również w wersji demo, która nie wymaga rejestracji. Spróbuj zmierzyć się z tym tytułem i zacznij grać już teraz!