Statystyki

Rugby w kasynie

Rugby w kasynie

Futbol amerykański jest grą dla prawdziwych twardzieli, którzy lubią intensywne sporty. W naszym kasynie również chcemy zaoferować coś „twardszym” graczom, dlatego właśnie oferujemy grę Rugby Star. Jeżeli uwielbiacie rugby lub po prostu chcecie spróbować czegoś nowszego, to z pewnością sprawdźcie tą pozycję od Microgaming. Dzięki Rugby Star będziesz mógł nie tylko cieszyć się wysokimi wygranymi, lecz poczuć się jak prawdziwa gwiazda futbolu amerykańskiego. 

Wspomniana gra jest slotem z pięcioma bębnami, trzema rzędami i posiada aż 243 sposoby na wygraną. Nie mogło zabraknąć oczywiście specjalnych bonusów, które niosą symbole Scatter i Wild. Dzięki nim, możecie nie tylko zgarnąć dodatkowe spiny, ale również pomnożyć swoje wygrane. Jak widać, warto zdecydować się na Rugby Star i wejść do gry, w której jest miejsce tylko dla prawdziwych twardzieli.

Oprawa audiowizualna jest oczywiście skoncentrowana na tematyce futbolu amerykańskiego, co ma stworzyć niepowtarzalny klimat tej gry. Muzyka zagrzewa nas do walki niczym tłumy kibiców na stadionach, tak więc doping jest również na najwyższym poziomie. Całość bardzo dobrze odwzorowuje magię amerykańskiego rugby.

W Rugby Star możecie grać nie tylko na komputerze, ale również za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Co więcej, gra oferuje możliwość zabawy w wersji demo, bez konieczności rejestracji. Dzięki temu, możecie wcześniej sprawdzić czy podoba wam się taki rodzaj rozgrywki, a dopiero później zainwestować i zacząć wygrywać prawdziwe pieniądze.