Statystyki

Opis gry French Roulette

Ruletka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier hazardowych na całym świecie. Jest więcej niż pewne, że znajdziecie ją w każdym renomowanym kasynie. W swojej popularności stoi zaraz obok pokera i ciężko stwierdzić, która z tych gier jest bardziej popularna. Wobec tego, ruletki nie mogło również zabraknąć w naszym kasynie, gdzie znajdziecie bardzo wiele gier poruszających jej tematykę.

Jednym z przykładów może być French Roulette, czyli francuskie wydanie wspomnianej gry. Podobnie jak wersja europejska, posiada ona jedno zero – wersja amerykańska posiada dwa zera, więc rozgrywka jest wtedy nieco inna. Francuska ruletka posiada 37 liczb i rządzi się tradycyjnymi zasadami – po poruszeniu kołem rzucana jest kulka, która w końcu ląduje na jednym z pól. Jeżeli udało się graczowi wcześniej dobrze obstawić numer pola, to zostaje on zwycięzcą. Zabawa jest naprawdę przednia i można się poczuć jak w prawdziwym kasynie za sprawą świetniej oprawy audiowizualnej, która nadaje całości niesamowitego charakteru.

Ruletka online zdobywa w naszym kasynie ogromną popularność, więc warto sprawdzić grę French Roulette. Można się nią cieszyć nie tylko na komputerze, ale również urządzeniach mobilnych, dzięki czemu możemy grać w wielu miejscach. Wspomnianą grę możecie wypróbować za darmo w wersji demo, aby sprawdzić swoje siły podczas rozgrywki. Jeżeli przypadnie wam ona do gustu, to nie pozostaje nic innego jak zainwestować nieco pieniędzy, które mogą przerodzić się w duże wygrane.