Statystyki

Latynoamerykańskie bingo

Latynoamerykańskie bingo

Czy są obecni na sali fani latynoamerykańskich klimatów? Mam nadzieję że tak, gdyż mamy dla nich niesamowitą propozycję, która wiąże się z naszą nową grą hazardową! Jeżeli rytmy Samby nie są wam obce, to również będziecie zachwyceni mogąc rozkoszować się genialną muzyką podczas gry. Zaproszenie kierujemy nie tylko do amatorów latynoskich klimatów, ale również do tych osób, które pragną je dopiero odkryć!

Samba Bingo to nasza nowa gra, która jest połączeniem egzotycznych rytmów oraz bardzo popularnej rozrywki, jaką jest oczywiście bingo online. Zasady gry są bajecznie proste, więc nikt nie powinien mieć problemów z ich zrozumieniem. Samba Bingo oddaje do dyspozycji gracza cztery karty do gry. Na każdej z nich znajduje się piętnaście liczb, które należy skreślić. Jeżeli uda się wam dopasować liczby z karty do tych, które wylosuje nasza maszyna, to możecie bardzo sobie poprawić humor.

Sama rozgrywka jest dużo bardziej emocjonująca ze względu na jackpot, który wynosi aż dwadzieścia tysięcy! Gra w bingo jeszcze nigdy nie była tak bardzo emocjonująca, więc jest to pozycja obowiązkowa do sprawdzenia dla wszystkich graczy. Oczywiście nasza nowa gra funkcjonuje na takich samych zasadach jak wszystkie inne, czyli istnieje możliwość wcześniejszego przetestowania jej bez potrzeby rejestracji. Jeżeli podczas gry demo odkryjecie, że posiadacie latynoską duszę, to wystarczy tylko założyć konto, aby móc zacząć grać o realne pieniądze, które są na wyciągnięcie ręki – do dzieła!