Statystyki

Jurassic Park również w kasynie

Chyba każdy z nas kojarzy doskonały film pod tytułem „Park Jurajski”. Całkiem niedawno pojawiła się nowa odsłona tej serii filmów i została bardzo ciepło przyjęta przez krytyków filmowych. Dzieło Stevena Spielberga stało się ikoną w swojej kategorii filmowej, co przyniosło zarówno reżyserowi jak i aktorom nieśmiertelną wręcz sławę. Twórcy Microgaming postanowili wykorzystać ten fakt i wykupili prawa do marki, aby móc stworzyć grę opartą właśnie na historii znanej z filmów.

Jurassic Park posiada bardzo ciekawy interfejs gry, pod którym kryje się jednoręki bandyta. Automat oferuje aż 243 zwycięskie kombinacje, więc doskonale widać, że szanse na wygraną są całkiem wysokie. Minimalna stawka za którą możemy zagrać to 30 monet, zaś maksymalna 300 monet. Bardzo atrakcyjny element gry Jurassic Park stanowi oprawa graficzna, która pozwala odwzorować maszynę na tle dziewiczych terenów dżungli opanowanej przez prehistoryczne stworzenia.

Wspomniana gra stanowi odwzorowanie internetowego jednorękiego bandyty, w którego możemy zagrać na wielu urządzeniach – w tym również tych mobilnych. Pan Kasyno umożliwia grę bez względu na to, w jakim miejscu aktualnie się znajdujesz. Nie ważne czy jesteś w podróży czy też w domowym zaciszu – nasze gry są dostosowane do pracy z wieloma urządzeniami. Warto również przypomnieć o możliwości wypróbowania wersji demo, do której nie jest konieczna rejestracja. Możecie wcześniej sprawdzić kilka gier, aby następnie zainwestować w tą, która najbardziej wam odpowiada. Nie warto zwlekać, zacznij grać już dzisiaj!