Statystyki

Jak wygrywać w ruletkę?

Tytułowe pytanie można bardzo często spotkać na wielu forach internetowych i zadają je osoby, które zazwyczaj dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ruletką. Nieco bardziej doświadczone osoby wiedzą, że nie istnieje żaden uniwersalny sposób, jaki gwarantowałbym zwycięstwo w każdym zakręceniu kołem ruletki. Jest to gra hazardowa, w której bardzo dużą rolę pełni szczęście i losowość, a więc głównie te dwa czynniki decydują o zwycięstwie lub porażce. Niemniej jednak, porządna dawka dobrej intuicji również może być przydatna, jeżeli pragniemy przewidzieć gdzie wyląduje kulka rzucona przez krupiera.

Jak ograć ruletkę? 

Praktycznie rzecz biorąc, to samej ruletki ograć się nie da – prędzej już możemy ograć krupiera, który w tej grze jest reprezentantem kasyna. Jedną z rzeczy, na którą warto szczególnie zwrócić uwagę podczas gry, to jak obstawiać w ruletce

Biorąc pod uwagę fakt, iż jest to w dużej mierze gra losowa, to nie mamy aż tak dużego wpływu na jej przebieg – w przeciwieństwie chociażby do pokera, gdzie ten czynnik losowości nadal występuje, lecz o wiele bardziej liczą się umiejętności graczy. Dlatego również, początkującym graczom nie polecamy wykładania wysokich stawek, gdyż szczęście może się do nas nie zawsze uśmiechnąć. Wtedy nie tylko stracimy sporo pieniędzy, ale również stracimy nieco zapału do tej gry. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie gra na mniejsze stawki, dzięki czemu lepiej wczujemy się w specyfikę ruletki i będziemy mogli spokojnie dozować ilość wkładanych w nią pieniędzy, w zależności od faktycznego rozwoju sytuacji.