Statystyki

Jak oszukać automaty Sizzling Hot – poradnik

Tytuł artykułu może wydawać się nieco kontrowersyjny, lecz na pewno dobrze przykuje uwagę czytelników. W większości przypadków mówi się, że Sizzling Hot online jest niemożliwy do oszukania, wobec czego można sobie darować wszelkie trudy. Generalnie rzecz biorąc jest to prawda, jednakże istnieje kilka ciekawych sposobów, które mogą przechylić szalę zwycięstwa na stronę gracza. Nie gwarantują one zwycięstwa, ale stwarzają ku temu o wiele większe możliwości. Jeżeli lubicie Sizzling Hot, to powinniście zapoznać się z tym artykułem.

Jak oszukać hot spot? 

Pytanie w śródtytule jest z pewnością tak stare, jak automaty hazardowe. Wobec tego, jak grać w Sizzling Hot? Na samym początku należy wiedzieć o tym, na jakich stawkach grać na maszynach. Nie wszyscy może zdają sobie sprawę z tego, iż automaty do gry mają pewien ustalony zysk dla gracza w taki sposób, aby to kasyno miało przewagę. Częsta zmiana stawek to jeden ze sposobów na ogranie maszyny. Zasada działania wygląda następująco: pierwszych kilka obrotów gramy z mniejszą stawką, a następnie zwiększamy i utrzymujemy stawkę na jednym poziomie do pierwszej wyższej wygranej, aby następnie znowu ją zmniejszyć i rozpocząć proces od nowa. Całkiem ciekawy sposób na hot spot, nieprawdaż?

Kolejna sposób na ogranie maszyny wiąże się z wykorzystywaniem specjalnych dni w kasynach, kiedy to maszyny hazardowe są o wiele bardziej hojne niż na co dzień. Skąd się biorą takie dni? To całkiem proste – chodzi o miesięczne rozliczanie zysków. W kasynach online zyski nie mogą przekroczyć pewnych limitów, dlatego w określone dni szansa na wygraną może drastycznie wzrosnąć, co warto wykorzystać – zwłaszcza w połączeniu z poprzednią metodą.

Całkiem dobrym pomysłem okazuje się również korzystanie z bonusów powitalnych, które są oferowane przez kasyna internetowe. Pozwalają one chociażby na powiększenie pierwszej wpłaty nawet o 100%, dzięki czemu otrzymamy więcej pieniędzy na grę. Podwojenie wpłaty pozwala nam na więcej zakładów, co naturalnie przekłada się na jakość badania szans na wygraną – to może nie do końca sposób na automat, ale warunek z pewnością pomagający w jego znalezieniu.

Jak widać, dzisiejsze gry maszyny online potrafią hojnie dzielić się z graczami swoim bogactwem, jeżeli tylko posiądziemy o nich nieco większą wiedzę. Żyjemy w czasach, gdzie podobnych spraw nie załatwia się już przy użyciu wysublimowanych metod niedostępnych dla przeciętnego człowieka, lecz wiedzy – jest ona niesamowicie uniwersalnym kluczem, który potrafi otworzyć naprawdę bardzo wiele skomplikowanych zamków.