Statystyki

Flip Card – Nowa Gra Karciana

Zdrapki są bardzo popularne na całym świecie, a ich historia sięga jeszcze dawnych czasów. Już od dziecka wielokrotnie byliśmy zaznajamiani z emocjami, jakie płyną z odkrywania zakrytych rzeczy. Zaczynało się od popularnych zdrapek znajdowanych w paczkach z łakociami, zaś w późniejszym czasie przybierały one całkiem inne kształty.

W naszym kasynie znajdziecie bardzo ciekawą grę pod nazwą Flip Card, która opiera się właśnie na zasadach popularnych zdrapek. Nie musicie posiadać absolutnie żadnych zdolności lub treningu, gdyż jest to rodzaj rozgrywki, w którym liczy się tylko i wyłącznie szczęście. Zasady gry są niesłychanie proste, więc z pewnością nie będziecie mieć najmniejszych problemów z ich opanowaniem. Rozgrywka rozpoczyna się od obstawienia stawki, za jaką chcemy grać a następnie można już tylko i wyłącznie zdać się na los. Jeżeli na planszy spośród sześciu symboli ukażą się dwa takie same, to jesteście zwycięzcami!

Jak wszystkie gry w naszym kasynie, tak również Flip Card możecie wypróbować całkiem za darmo i bez rejestracji. Jest to wersja demo, na której możecie sprawdzić tą grę (i inne), aby następnie wybrać taką rozgrywkę, która najbardziej przypadła wam do gustu. Potem wystarczy już jedynie założyć konto, doładować je i rozpocząć grę. Warto również wiedzieć, że wszystkie gry w Pan Kasyno działają nie tylko na komputerach, ale również urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony, tablety oraz innego rodzaju sprzęty. Dzięki temu, możecie się cieszyć doskonałą rozgrywką nie tylko w domu, ale również na wakacjach lub w podróży.

Pamiętajcie, że nie wygrywa tylko ten, który nie gra.